Nasze sale bankietowe

Sala wiatrakowa

Sala wrzosowa

Sala kominkowa

Sala wiatrakowaW nowoczesnym wnętrzu Sali Wiatrakowej możemy zorganizować dla Państwa m.in. wymarzone wesele, eleganckie chrzciny, niezapomnianą imprezę urodzinową czy spotkanie biznesowe. Miła obsługa, smaczne jedzenie, stylowy wystrój to coś, co nas wyróżnia. Sala mieści do 120 osób, a jej niewątpliwym atutem jest klimatyzacja, która zwłaszcza w upalne dni uprzyjemnia pobyt w ośrodku.


Sala wrzosowa

Wrzosowy wystrój tej sali zapewni przytulny i łagodny nastrój podczas uroczystej kolacji, spotkań w gronie najbliższych, jak również tych biznesowych. Sala przeznaczona jest na przyjęcia do 20 osób i również posiada klimatyzację.

Sala kominkowa

Sala Kominkowa jest doskonałym wyborem na przyjęcia komunijne, chrzciny czy innego rodzaju jubileusze. W tej sali może bawić się do czterdziestu osób, a jej dodatkowym atutem jest bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na las.

Wybór oczywiście należy do Państwa, my natomiast dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie, którego organizację nam powierzycie było niezapomnianym wspomnieniem, a ośrodek w Kamionie miejscem, do którego chce się wracać. W naszym menu oprócz dań tradycyjnych oferujemy również dania wegetariańskie, a każdy klient traktowany jest w sposób szczególny i indywidualny. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie z Państwa strony.